Oyunzade.com

Oyunzade.com; Türkçe Online Oyun Siteniz.

Okey, Tavla, Pişti, Zadebul, Batak, Bilardo oyunlarını oynarken puan toplayın ve sıralamaya girin. Bu oyunlar dışında Flash oyunlar da bulabileceğiniz siteye üye olmak hem ücretsiz hem çok kolay.

Üye olduktan sonra istediğiniz oyunu istediğiniz kadar gerçek oyuncularla oynayabilirsiniz. Oyunzade.com'da oynadığınız okey, batak , screbble gibi masa oyunlarında puan kazanarak en iyi oyuncular listesine de girebilirsiniz.
http://www.oyunzade.com

01.02.2008 tarihinde eklendi
55554 kez gösterildi

20.09.2010 | malave

ben siteden memnunum ama site benden memnun değil galiba........... :))))))))))))))))))))))))))))))))


10.09.2010 | tutudi

site güzel ama bir sorunum var. Ben 1 ay öncesine kadar oyunzadeye hem işte hemde evde girebiliyordum. şu an problemim aynı rumuzla işte girebiliyorum evde giremiyorum. sitedeki diğer oyunlara girebiliyorum ama ben zadebulu istiyorum olmuyor neden. Evdeki bilgisayarıma yeni format atıldı. tekrar java yüklendi olmuyor olmuyor.Neden bilmek istiyorum. yada çözüm istiyorum. Ben zadebul´ cuyum zadebulumu istiyorum. ilgilenip cevap verirseniz msn adresime sevinirim.


29.05.2010 | barış

oyun geldimi


31.01.2010 | Mahir Özkan

Yaklaşık 20 gün önce batak oyun salonlarına 1 saat giriş yasğı verdiniz niye verdiniz onuda bilmiyorum bana göre hic bir kabahatim yok keyfi uygulama yasağın kaldırılmasını talep ediyorum ayrıca neden bu ceza verildi bilmek istiyorum 1saat denmesine ramen 20 gün oldu hala 1 saat bitmedi 1saaty diye önemsemedim ama 20 gün 1 saat için cok fazla.


01.12.2009 | reank

serverden kaynaklanan nedenlerden dolayı oluyo bunlar arkadaslar nık olayına gelınce nıkınız server tarafından sılınıyo her nık de yasanır buIsim
Email
Yorum